دفتر تحکیم وحدت از جنبش خشت آخر اعلام حمایت کرد

به گزارش وبلاگ سوئیچ دستی، دبیر دفتر تحکیم وحدت حمایت این اتحادیه از پویش خشت آخر را اظهار داشت. هدف این پویش جلب یاری های مردمی برای بازسازی خانه های آسیب دیده از سیل است.

دفتر تحکیم وحدت از جنبش خشت آخر اعلام حمایت کرد

علی دهقان، دبیر دفتر تحکیم وحدت در مصاحبه با خبرنگار دانشگاه وبلاگ سوئیچ دستی، با اشاره به راه اندازی پویش خشت آخر در راستای جلب یاری های مردمی برای تسریع در عملیات بازسازی خانه های تخریب شده در سیل فروردین ماه سالجاری در نقاط مختلف کشور ضمن اعلام حمایت از این پویش از عموم مردم، خیرین و به ویژه جامعه دانشگاهی برای پیوستن به این پویش دعوت کرد.

وی با بیان اینکه پویش خشت آخر به منظور جلب همکاری نیرو های جهادی و جذب یاری های مردمی با هدف تسریع در بازسازی واحد های مسکونی آسیب دیده در مناطق سیل زده راه اندازی شده، اضافه کرد: همانطور که با وقوع سیل حجم گسترده ای از گروه های جهادی و اقشار مختلف مردم برای تخلیه منازل مسکونی، مدارس و مکان های عمومی از گل و لای و جلوگیری از افزایش خسات های سیل به استان های سیل زده از جمله لرستان، گلستان و خوزستان اعزام شدند انتظار می رود مردم و خیرین با اختصاص یاری های خود در راستای سرعت بخشیدن به بازسازی خانه های تخریب شده در سیل گام بردارند.

دبیر تحکیم وحدت با اشاره به بارگذاری تصاوی خانه های تخریب شده در سیل در سامانه ای با عنوان سامانه عمران اجتماعی گفت: مردم، خیرین و جامعه دانشگاهی که قصد دارند در قالب پویش خشت آخر در امر بازسازی خانه های تخریب شده در سیل مشارکت نمایند می توانند با مراجعه به سامانه خشت آخر و انتخاب خانه تخریب شده یاری های خود را جهت بازسازی خانه مورد نظر اختصاص دهند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "دفتر تحکیم وحدت از جنبش خشت آخر اعلام حمایت کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دفتر تحکیم وحدت از جنبش خشت آخر اعلام حمایت کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید